30-05-2011
На жаль, столичний “Карітас” не веде системної роботи зі ЗМІ, хоча де як не в Києві для цього існують найкращі можливості. Тим приємніше, коли вдається налагодити зв’язки з журналістами. Півроку тому до нас завітала кореспондентка Радіо Свобода, пані Олеся Бортняк, з бажанням зробити репортаж про ресоціалізацію вуличної молоді. Тоді вона дізналась про діяльність Соціального центру, познайомилася з гравцями футбольної команди “Мрія”, ми домовились і надалі співпрацювати в цій тематиці.
До 1 червня, що відзначається як Міжнародний день захисту дітей, радіопрограма “Ваша Свобода” організувала прямий ефір за участі працівниці Кримінальної міліції у справах неповнолітніх та соціального працівника фонду “Карітас-Київ”. “Діти вулиці. Як повернути їм дім.” – така тема була заявлена напочатку зустрічі. Бесіда була змістовною та дружньою (останнє приємно дивувало пані Ірину Штогрін, ведучу програми). На сайті radiosvoboda.org можна прочитати статтю, а також переглянути відеозапис розмови.

