Клієнти АЗК KLO та «Карітас-Київ» привітали малечу з Новорічними святами

На день Святого Миколая, гості АЗК KLO долучилися до акції та зібрали солодощі для дітей, що найбільше потребують свята.  

Впродовж дня кожен охочий, купуючи собі солодощі, міг придбати за 1 гривню точно такі самі смаколики для малюків.

За день зібрали понад 12000 солодких подарунків, які БФ «Карітас-Київ» передав малечі напередодні новорічних свят.

 –  Мережа автозаправних станцій KLO запропонувала збір солодощів для наших вихованців, – розповідає директор БФ «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич. – Хочемо щиро подякувати KLO за плідну співпрацю та впевнені, що в майбутньому зможемо і надалі залучати наших партнерів до активної участі в різних благодійних проєктах. Дуже приємно, що є такі компанії, які роблять добрі справи не вагаючись. З такими друзями-партнерами дійсно зможемо допомогти багатьом нужденним сім’ям з дітками. Адже не має найбільшого щастя, ніж бачити щасливі усмішки на обличчях дітей та створити для кожного з них маленьке диво на свята.

«Клієнти KLO вкотре довели, що святкові дива – буденна справа для українців. На день Святого Миколая, акція ледь встигла розпочатися, а кошики з подарунками для дітей вже не вміщували солодощі. Гості АЗК настільки активно долучилися до акції, що нам вдалося передати дітям у три рази більше подарунків, ніж ми очікували. Так ми і переможемо, з вірою в ЗСУ та в українців, яким ніщо не може завадити рухатися далі та допомагати іншим.»,– розповідають про акцію представники мережі KLO.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини