Незломлені і нескорені

У стінах Благодійного фонду «Карітас-Київ» познайомилася з дівчиною-переселенкою із Маріуполя. Анжеліка Боярченко вже майже пів року приводить на заняття до Дитячого центра свого 6-річного сина Олексія.

– Коли розпочалася повномасштабна війна, наша родина відвідувала бабусю. Вона мешкає неподалік від Маріуполя – в селі Темрюк Маріупольського району Донецької області, – розповідає Анжеліка. Звичайно, назад до міста ми вже не повернулися і почали шукати можливість виїхати з дитиною якомога далі.

Звідти Анжеліці та її родині вдалося евакуюватися за допомогою волонтерів.

Страх скував усе тіло, дихання перехопило, коли Анжеліка, її чоловік та син проїжджали цілу низку блокпостів, щоб потрапити в Запоріжжя. Майже щохвилини їм загрожувала небезпека, адже росіяни були дуже близько…

Діставшись нарешті пункту призначення, далі родина поїхала в Олександрію, а в липні 2022 року переїхали до Києва і наразі мешкають тут.

Незважаючи на війну, Анжеліка не втрачає віри і увесь свій час присвячує синові.

Від БФ «Карітас-Київ» родина отримала гуманітарну допомогу та фахову допомогу від дитячого психолога.

Олексій залюбки відвідує Дитячий центр, адже окрім занять, на яких він дізнається для себе багато цікавого, хлопчик познайомився з іншими дітками, які стали його друзями.

Малий дуже любить малювати, збирати конструктор та колекціонує машини. Це його маленьке хлопчаче хобі.

Головне, що хлопчик відчуває себе в безпеці. А, коли мама хвилюється, Олексій, як зовсім дорослий, її заспокоює. Навіть, розмовляючи по відеозв’язку з бабусею, яка залишилась в окупації, хлопчик намагається її підбадьорити, щоб вона не сумувала за улюбленим онуком і не відчувала себе самотньою.

– Бабусю, ти не хвилюйся. Як закінчиться війна і поїде потяг, я обов’язково приїду до тебе!

Ось так наші діти дорослішають під час війни, а згодом виростають безстрашними чоловіками з великими і добрими серцями. Так народжуються герої – незломлені і нескорені, які захищатимуть своїх рідних та Батьківщину незважаючи ні на що.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.