Підтримайте Карітас-Київ на УББ: Підгузки для людей похилого віку

Підтримати на Українській Біржі Благодійності: https://dobro.ua/project/pidguzki_dlia_liudei_pokhilogo_viku/

Життя людей, прикутих до ліжка, можуть ускладнити найпростіші речі, які здоровим людям зрозуміти складно. 

Вони розрізають і підкладають у постіль старе ганчір’я, клейонки і підковдри, а ще перуть і сушать використані одноразові підгузки, коли ті закінчуються і на нові не вистачає. Самотні лежачі старенькі гостро потребують пелюшок та підгузків.

За держпрограмою вони можуть отримати 1 пачку (30 шт.) підгузків на місяць, тоді як потребують щонайменше вдвічі більше. Та й отримати їх можуть лише ті, в кого є показання для забезпечення засобами особистої гігієни і документально підтверджена самотність. 

Серед підопічних нашого благодійного фонду “Карітас-Київ” ті старенькі, які не отримують від держави підгузок, оскільки у них є діти. Але вони або проживають далеко і не допомагають батькам, або алко- чи наркозалежні. Тому ці люди не можуть від держави отримати допомоги, бо по документах вони не самотні, а по факту – самотні і потребують допомоги. 

Їхня пенсія складає в середньому 2 500 – 3 500 грн, тоді як вартість пачки підгузків приблизно 500 грн. Тож, виходить, щоб забезпечити себе лише необхідною кількістю підгузків, потрібно витратити мало не половину соцвиплати. 

Благодійний фонд “Карітас-Київ” вже понад 18 років не залишає людей похилого віку наодинці зі своїм горем і проблемами. Соціальні працівники доброзичливо спілкуються з кожною літньою людиною, дослуховуються до їхніх прохань, облаштовують побут з урахуванням їх потреб. У центрі уваги медико-соціальної опіки “Карітасу” є не окремі проблеми людини, а ціла її особистість і середовище, що її оточує.

Також ми допомагаємо продуктами, постільною білизною, за необхідністю – милицями та інвалідними візками. Але зараз проблема браку пелюшок та підгузків у лежачих малозабезпечених людей похилого віку, тяжкохворих, людей з інвалідністю – стоїть найгостріше.

Вже декілька разів завдяки підтримці донорів dobro.ua ми надавали допомогу людям у потребі. Просимо вас знову допомогти нам зібрати кошти на підгузки і пелюшки для лежачих важкохворих людей похилого віку. Адже для стареньких велике щастя, коли до них ставляться уважно, не принижують їхню людську гідність, забезпечують належний догляд з урахуванням фізичних особливостей і потреб лежачої людини.

Запрошуємо підтримати на Українській Біржі Благодійності: https://dobro.ua/project/pidguzki_dlia_liudei_pokhilogo_viku/