Підтримайте наш проєкт на УББ: “Подаруй солодкий сон дитині”

Підтримати на Українській Біржі Благодійності:https://dobro.ua/project/podushka_pid_podushku/

Спати на новій подушці та загорнутися в теплу ковдру – ця нібито наївна мрія може не здійснитися для багатьох дітей, які постраждали від війни сьогодні! Ми щиро сподіваємося, що завдяки Вам на свято Святого Миколая діточки зможуть відчути омріяний домашній затишок і любов!  

Кількість сімей, які опинилися у скруті, та дітей, яких хочеться ощасливити дарунком, дуже велика. Та, на жаль, допомоги потребують все більше родин із дітьми, бо війна змушує людей покинути свої домівки. Тому ми просимо допомоги у зборі коштів на закупівлю постільної білизни, ковдр та подушок для дітей із сімей-переселенців, які самотужки не можуть забезпечити дітям умови для комфортного й здорового сну. 

Аби волонтери фонду змогли стати посланцями Святого Миколая для кожної дитини з сім’ї переселенців, якими опікується БФ “Карітас-Київ”, просимо допомогти зі збором коштів на постільні речі, що будуть наповнені теплом у прямому й переносному значенні цього слова. Вартість одного комплекту таких речей становить 1240,8 грн. В рамках цього проєкту ми плануємо закупити тридцять комплектів.

Нехай візит Святого Миколая допоможе дітям відчути більше радощів, надії і віри в те, що у світі є багато людей, готових їм допомогти. 

Благодійний фонд “Карітас-Київ” запрошує Вас підтримати цей проєкт на придбання дарунків для маленьких підопічних. Адже Миколай приходить до всіх і кожного!

UPD: назву і текст проєкту оновлено. Стара назва проєкту: “Подушка під подушку”.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.