Підтримайте наш проєкт на УББ: “Подушка під подушку”

Підтримати на Українській Біржі Благодійності: https://cutt.ly/JYv5YLp

На жаль, серед дітей, які просять Святого Миколая про чергову дорогу іграшку під подушку, є чимало тих, які сплять на старих незручних подушках або вкриваються зношеними холодними ковдрами, і найбільша їх мрія – спати на новій комфортній подушці й закутуватися в теплу затишну ковдру. Тому ми просимо допомоги у зборі коштів на закупівлю постільної білизни, ковдр та подушок для дітей з бідних сімей, які самотужки не можуть забезпечити дітям умови для комфортного й здорового сну.

Оскільки кількість сімей, які опинилися в скруті, та кількість дітвори, яку хочеться ощасливити дарунком, зростає, Благодійний фонд “Карітас-Київ” запрошує Вас підтримати цей проект на придбання дарунків для маленьких підопічних. Адже Миколай приходить до всіх і кожного…

Основна мета передсвяткової ініціативи “Подушка під подушку” – забезпечити дітей з бідних сімей постільними речами, подбати про їхній здоровий і комфортний сон, подарувати їм незвичайно-затишний дарунок від Святого Миколая. Нехай його візит допоможе цим дітям відчути більше радості, надії і віри в те, що у світі є багато людей, готових їм допомогти.

Аби волонтери фонду змогли стати посланцями Святого Миколая для кожної дитини з сім’ї у складних життєвих обставинах, якими опікується БФ “Карітас-Київ”, просимо допомогти зі збором коштів на постільні речі, що будуть наповнені теплом у прямому й переносному значенні цього слова. Вартість одного комплекту таких речей становить 972 грн.

Підтримати на Українській Біржі Благодійності: https://cutt.ly/JYv5YLp

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.