Янголи з малюнка

Щербина Катерина вже деякий час перебуває зі своєю 7-річною донькою Дариною та чоловіком у Києві.

Родина виїхала з рідного міста Токмак Запорізької області у квітні до Житомира. Але залишатись далеко від дому родина не захотіла і через чотири місяці переїхала ближче до дому – у Запоріжжя.

Коли розпочалися сильні обстріли і не було вже ніякої надії на повернення до рідного міста, вирішено було їхати до Києва.

Тут, у Києві, Даринка має нагоду трішечки відволіктися від зовнішніх подій. У цьому їй допомагають соціальні працівники та педагоги-волонтери Простору дружнього до дитини та Дитячого центру при Благодійному фонді «Карітас-Київ».

Дівчинка залюбки відвідує уроки малювання.

Незважаючи на те, що дитина знаходиться далеко від дому, друзів та звичної атмосфери, вона не втрачає надію і малює чудові малюнки, у яких можна побачити увесь фантастичний дитячий світ.

Одним із останніх малюнків Дарини є янголи до Святого Миколая. Фіолетові та сині фарби на альбомному аркуші створили загадкову атмосферу чарівної ночі напередодні свята. Маленькі намальовані зірочки пробивалися на папері, наче вогники, скрізь синє зимове небо, які кликали зображених янголів-охоронців за собою, вказуючи їм шлях додому.

Дитина без сумніву має творчий хист і цікавиться живописом. Розвиваючи свої творчі здібності на уроках малювання в «Карітас-Київ», дівчинка дізнається багато нового, вчиться різним технікам у малюванні, використовує певну гаму фарб та палітру для емоційної складової.  Це обов’язково знадобиться їй у майбутньому, якщо вона захоче спробувати втілити свої захоплення в життя – стати художницею чи, можливо, просто малюватиме.  

Важливо, що БФ «Карітас-Київ» приділяє особливу увагу таким діткам, як Дарина.

Адже кожна дитина заслуговує на справжнє диво.

Нехай Новорічні свята найскоріше його наблизять.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини