Іван Кобилянський: «В університеті у нас вихідні в четвер і в суботу. Тому саме в ці дні я волонтерю у фонді»

Друзі, неодноразово ми розповідали вам, що волонтери – це скарб нашого благодійного фонду. Ми їх дуже цінуємо і хочемо, аби і ви знали про діяльніяльність цих людей.

Знайомтесь, це Іван Кобилянський – студент одного зі столичних ВИШів. Волонтерство у «Карітас-Київ» поєднує із дистанційним навчанням.

«В університеті у нас вихідні в четвер і в суботу. Тому саме в ці дні я волонтерю у фонді».

Про Карітас дізнався ще в часи навчання в коледжі. Тоді юнаку допомогли в одному із осередків організації. Відтоді і сам захотів стати частиною команди. Волонтерити у «Карітас-Київ» прийшов після початку повномасштабного вторгнення.

«Від першого дня свого волонтерства я ободзвонюю людей, аби запросити їх на отримання допомоги. У день видачі виношу їм коробки із продуктами харчування та гігієною. Словом, надаю гуманітарну допомогу ВПО».

Допомагати тим, хто цього потребує Іван прагнув ще з дитинства, але, каже, не знав, як це робити ефективно. Мовляв, рухався не в тому напрямку.

«Завжди я чомусь дивився на проблеми інших і для мене було важливо їх підтримати. Але тоді я не знав як цьому зарадити. І саме «Карітас-Київ» допоміг мені в цьому. Я ішов сюди з метою навчитися допомагати людям».

Іван швидко влився в колектив «Карітас-Київ» та здружився із працівниками фонду.

«Відразу була підтримка, розуміння та хороше ставлення. Під час роботи всі завжди готові допомогти та підказати».

На цьому хлопець вирішив не зупинятися. В майбутньому прагне залучити до волонтерства й інших студентів свого ВИШу. Бо впевнений, майбутнє країни за молоддю.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.